Припій Fontrgen AF 320 D з вмістом срібла 45% та покритий флюсом призначений для паяння сталей, міді, мідних сплавів, нікелю та нікелевих сплавів. Він ідеально підходить для створення з'єднань, які працюватимуть при температурах до 200 °C і будуть піддаватися впливу морської води.
Високий вміст срібла дозволяє використовувати цей припій для паяння деталей, що витримують удари та вібрації. Присутність кремнію в припої може знизити механічні властивості вуглецевих сталей.
Він відповідає таким стандартам як DIN EN 1044 AG 104, DIN 8513 L - Ag 45 Sn, EN ISO 3677 B-Ag 45 Cu Zn, Sn-640/680, AWS/SFA 5.8 B Ag - 36.
Робоча температура складає 670 °C, діапазон плавлення - 640-680 °C. Межа міцності при розтягуванні для сталі St 37 складає 350 Н/мм², а для сталі St 50 - 430 Н/мм².
Питома вага припою становить 9,2 г/см³, а електропровідність - 13 См/мм².
Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зверніться до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fontargen Brazing |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення флюсу | Пайка |
| Тип припою | На срібній основі з міддю, цинком, оловом, кадмієм, марганцем, фосфором і нікелем |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр припою | 2 мм |
| Температура плавлення | 640-680 °C |
| Вміст Zn | 25.5 |
| Вміст Cu | 27 |
| Вміст Ag | 45 |
| Вміст Sn | 2.5 |
- Ціна: 14 000 ₴/кг


