Припій срібний Пср-40 офлюсований, що значного полегшує пайку, та не містить кадмію. Хімічний склад становить цинк 28%, мідь 30%, срібло 40% олово 2%.
Перевагами цього припою є гарні показники текучості та вміст флюсу.
Його можна використовувати для зварювання будь-яких сталей, міді та сплавів на основі міді, а також нікелю і сплавів на основі нікелю, для спаювання з горінням. Зазвичай використовується в електропромисловості та в автомобільній промисловості.
Виробничий процес контролюється шляхом періодичного відбору проб продукції шляхом експрес-аналізу на рентгенівських спектрометрах. Під час відправки замовнику надається сертифікат або паспорт якості.
За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип припою за температурою плавлення | Тугоплавкий |
| Тип припою | На срібній основі з міддю, цинком, оловом, кадмієм, марганцем, фосфором і нікелем |
| Діаметр припою | 1 мм |
| Температура плавлення | 650-710 °C |
| Межа міцності | 44 кг/мм2 |
| Вміст Sn | 2 |
| Вміст Ag | 40 |
| Вміст Cu | 30 |
| Вміст Zn | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 018 ₴/кг

