Припій срібний Пср-30 офлюсований, що значного полегшує пайку, та не містить кадмію. Хімічний склад становить цинк 32%, мідь 36%, срібло 30%.
Його зазвичай застосовують в автомобільній, електротехнічній, кондиціонерній та холодильній промисловості, а також для пайки міді, нікелю і їхніх сплавів.
ПСр-30 вважається високотемпературним (665-755 градусів Цельсія), а міцність складає 48 кг/мм2.
Виробничий процес контролюється шляхом періодичного відбору проб продукції шляхом експрес-аналізу на рентгенівських спектрометрах. Під час відправки замовнику надається сертифікат або паспорт якості.
За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення флюсу | Пайка |
| Тип припою | На срібній основі з міддю, цинком, оловом, кадмієм, марганцем, фосфором і нікелем |
| Діаметр припою | 1 мм |
| Температура плавлення | 665-755 °C |
| Межа міцності | 48 кг/мм2 |
| Вміст Sn | 2 |
| Вміст Cu | 36 |
| Вміст Zn | 32 |
| Вміст Ag | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 873 ₴/кг

