Припій срібний ПСр-25 має у своєму складі цинк 35%, мідь 40%, срібло 25%.
Як і більшість срібних припоїв основними місцями застосування є металургія, приладобудування та частково ювелірні вироби. Наприклад: для лудіння і пайки міді, мідних і мідно-нікелевих сплавів, кольорових металів і сплавів. Даний припій самофлюсівний.
Цей припій має високі температури плавлення (700-790 градусів), а максимум міцності складає 45 кг/мм².
Виробничий процес контролюється шляхом періодичного відбору проб продукції шляхом експрес-аналізу на рентгенівських спектрометрах. Під час відправки замовнику надається сертифікат або паспорт якості.
За більшою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип припою | На срібній основі з міддю, цинком, оловом, кадмієм, марганцем, фосфором і нікелем |
| Діаметр припою | 2 мм |
| Вміст Ag | 25 |
| Вміст Zn | 35 |
| Вміст Cu | 40 |
| Межа міцності | 45 кг/мм2 |
| Температура плавлення | 700-790 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 957 ₴/кг

