Припій срібний ПСр-15 у своєму складі має фосфор до 5%, срібло 15%, все інше мідь.
Припої з високим вмістом срібла мають високу плинність. Вони проникають в дрібні пори з'єднаних частин.
Срібні припої універсальні та підходять для пайки практично всіх сталей і сплавів, включаючи неметалеві матеріали, такі як кераміка. Головна умова міцного з'єднання, температура плавлення дроту повинна бути нижче, ніж у з'єднаних деталей.Низький питомий опір витратних матеріалів дозволяє паяти мікро- і електричні схеми.
ВАЖЛИВО!!! Даний припій не слід використовувати на залізних або нікелевих сплавах, що містять більше як 10% нікелю.
Виробничий процес контролюється шляхом періодичного відбору проб продукції шляхом експрес-аналізу на рентгенівських спектрометрах. Під час відправки замовнику надається сертифікат або паспорт якості.
За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип припою | На срібній основі з міддю, цинком, оловом, кадмієм, марганцем, фосфором і нікелем |
| Діаметр припою | 2 мм |
| Температура плавлення | 645-800 °C |
| Межа міцності | 54 кг/мм2 |
| Вміст Cu | 80 |
| Вміст Ag | 15 |
| Вміст P | 5 |
- Ціна: 8 505 ₴/кг

