Припій мідно-фосфористий ПМФ+Ag має середню температуру плавлення (645-815) та виготовляється у формі прутків, прутків з оболонкою флюсу, дротів, стрічок, паяльної пасти та порошку, кілець.
Виробничий процес контролюється шляхом періодичного відбору проб продукції шляхом експрес-аналізу на рентгенівських спектрометрах. Під час відправки замовнику надається сертифікат або паспорт якості.
Місцями застосування є: сантехніка, електротехнічна, електромеханічна та у холодильній промисловості, адже його зручно використовувати для паяння міді та різних сплавів на основі міді. Маючи у своєму складі P(6%), Cu(89%), Ag(5%) немає потреби використовувати додатковий флюс.
За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип припою за температурою плавлення | Легкоплавкий |
| Діаметр припою | 3 мм |
| Температура плавлення | 645-815 °C |
| Межа міцності | 55 кг/мм2 |
| Вміст P | 6 |
| Вміст Cu | 89 |
| Вміст Ag | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 327 ₴/кг

